Hlavní stránka

Dnešní datum: 17. 02. 2018      
Policie ČR
Obvodní oddělení PČR Čáslav provádí prověřování v případu krádeže peněženky s platebními kartami a následného výběru finančních prostředků prostřednictvím jedné z odcizených platebních karet. Ke krádeži peněženky a karet došlo dne 12. dubna 2010 v Mateřské škole v obci Potěhy a téhož dne dosud neznámý pachatel provedl úspěšně v bankomatu Komerční banky v Čáslavi výběr finanční hotovosti.
Pro poznatky občanů je k dispozici telefonní linka na Obvodní oddělení Čáslav 974875710, fax 327312311, případně linka 158.

Pozvánka

Vzpomínáme...

Letní turnaje

Červen
19. června:
- O žižkovský pohár - Kutná Hora
- Memoriál Fr. Lhotáka - Malešov (přípravky)
20. června:
- Memoriál Antonína Šindeláře - Vrdy (mladší přípravky)
26. června:
- Železnohor - Třemošnice
- Memoriál Kv. Dobiáše a J. Černušky - Hlízov
- Memoriál Josefa Reimanna - Paběnice
- Memoriál Tomáše Seiferta - Chotusice
- Memoriál Charváta a Černého - N. Dvory

Červenec:
3. července
- Petrocup 2010 - Petrovice (malá kopaná)
- Močovická cihelna (malá kopaná)
- Úmonín (malá kopaná)
- Vlkaneč (malá kopaná)


Pozvánka

Pozvánka

Inzerát
Koupím pozemek v Kutné Hoře a okolí. Tel: 731939392, e-mail: matesnet@seznam.cz.

Vyberte si:
Pozvánka

Letní tábor

Sázky

Pozvánka

Lepor

TV archiv

Video sestřih Martina Sovy z třetího předkola soutěže Miss Kutnohorska a středních Čech 2009 (bobová dráha v Kutné Hoře) najdete zde.
A původní reportáže TV Vosa při VOŠ a SPŠ K. Hora najdete ve videoarchivu www.svoboda.info na svoboda.info/tv

Krátké zprávy

13.06.2010: Populární
pěvecké duo Eva a Vašek vystoupilo v neděli odpoledne v Obecním domě v Souňově. Příznivci této oblíbené dvojice mohli zaslechnout známe hity z tvorby Evy a Vaška, včetně "Bílá orchidej", "Bílé růže z Atén" atd... Foto Lukáše Bláhy najdete zde.

12.06.2010: Součástí
47. Kmochova Kolína byla vystoupení na Zámeckém nádvoří – dětské scéně. Program moderovaly děti z moderátorského klubu Luboše Votroubka. Největší událostí Kmochova Kolína je průvod, který byl i letos velmi bohatý.

12.06.2010: Restaurace
na Vidláku je znovu otevřená a v sobotu prodělala pravý křest. Česko-Slovenská párty a DJ Milan Hroch dokonale rozproudila zábavu, došlo i na původní píseň "třikrát..." projektu Fenix, která sklidila bouřlivý ohlas.

12.06.2010: Tenisový klub
Čáslav na sobotu připravil turnaj osobností ve čtyřhře. Diváci mohli v akci vidět například bývalého fotbalistu Antonína Panenku nebo hokejistu Pavla Richtra. Vítězství si zajistil pár Tomáš Trnka - Markéta Postránecká před Pavlem Richtrem s Jiřím Stojanem. Třetí skončili Petr Franc a Antonín Ďurana.

11.06.2010: Rozhodčí
OFS Kutná Hora a OFS Kolín si to v pátek rozdali v přátelském fotbalovém zápase na hřišti v Tupadlech. Zatímco Kutnohorští zahazovali i ty nejvyloženější šance, hosté si do přestávky vybudovali třígólový náskok a nakonec zvítězili 6:1. O čestný úspěch se postaral Jakub Koleček, předseda kutnohorské komise rozhodčích Karel Mikeš neproměnil pokutový kop, když pálil do spojnice břevna a tyče.

07.06.2010: Restaurant
Kometa v Barborské ulici oslavil desáté výročí od otevření.Pro pozvané hosty byla připravena pestrá nabídka občerstvení a nápojů. Cocktaily nám zde namíchal Jiří Vavřička z kutnohorského Cocktail Baru, k poslechu zahrál Pavel Kruliš a kapela Miroslava Jiřišty. O moderování akce se postaral Michal Trnka.

05.06.2010: Ragga night
se uskutečnila v sobotu večer v kutnohorském hudebním klubu Česká 1. Jako první návštěvníky rozhejbal kutnohorskej Dj PinkKila, hned po něm byl připraven Dj Watchman a Karel z Kolína alias Cox. Fotogalerii Lukáše Bečána najdete zde.

30.05.2010: Mezinárodní
den dětí v neděli po obědě oslavili i v Malíně. Od rána sice hrozil vytrvalý déšť, který ovšem ustal a tak si děti mohly zasoutěžit a užít si spoustu legrace s klauny, Brumíkem nebo pejsky. Kromě soutěžních disciplín se mohly projet na koni, zastřílet ze vzduchovky a vojáci také nechali nad hřištěm proletět dva Gripeny.

29.05.2010: Ve Schořově
v sobotu pokáceli máj a připravili dětský den. Tradiční akci počasí přálo, celý den bylo krásně a to se odrazilo i na účasti: Sešlo se sto návštěvníků a kolem čtyřiceti dětí. To je na tak malou obec velký úspěch. Odpoledne probíhaly soutěže pro děti a ve večerních hodinách i pro dospělé. Celý den až do pozdních hodin vše doprovázel DJ Pavel Bečán, za což mu velice děkujeme.
Manželé Radilovi (pořadatelé akce).

28.05.2010: Bývalí
fotbalisté Sparty Kutná Hora v pátek gratulovali svým spoluhráčům k jejich životnímu jubileu - Petru Frejlachovi (50), Pavlu Krulišovi (50) a Martinu Dvořákovi (45). Exhibiční zápas dvou jedenáctek bývalých hráčů Sparty skončil 4:4 (2:2) po brankách Plevy, A. Schwarze, V. Schwarze, Čápa - J. Špitálníka 3, Kočí. V oslavě pak všichni pokračovali do ranních hodin v Restauraci u Barbory.

28.05.2010: Vyprodaná
páteční kutnohorský klub Česká 1 přivítal pražskou dvojku Prago Union, která rozjela vynikající mejdan a představila svoje nové CD Dezorient Express. Samozřejmě nemohl chybět místní Dj Kyslah, kterého doprovázel holohlavej Rest. Za DJ pultem se také představili DJ Marpo a DJ Kato.

26.05.2010: Prapor
z rukou Hejtmana Středočeského kraje MUDr. Davida Ratha ve středu krátce po poledni v refektáři kutnohorské Jezuitské koleje převzal ředitel středočeské policie JUDr. Václav Kučera. Slavnostní slovo přednesl i policejní prezident Mgr. Oldřich Martinů.

23.05.2010: Dětský den
pro děti a rodiče uspořádal poslanec za ODS Pavel Bohatec s Lucii Talmanovou v Kutné Hoře. Děti i rodiče mohli soutěžit o sladké odměny a také mohli jezdit zdarma na bobové dráze. O tom, že se toto odpoledne plně vydařilo, svědčí i několik fotografii Lukáše Bláhy, které najdete zde.

21.05.2010: Rock n roll
se vrátil do kutnohorského klubu České 1. Světovou premi=ru zde měla v pátek revivalová skupina Renonc (Ramones revival) ve složení Roman Černý (zpěv), Jarda Drtina (basa), Váleček (kytara) Marcel Melša (bici). Tato parta svojí hudbou vzdala čest legendární americké partičce rockerů, jejichž hudba ovlivnila celou generaci hudebníku. Jako předkapela vystoupila domáci skupina Nerushit. Tento večer se skupinou Renoc byl pozvánkou na "Revival fest", který se uskuteční 17. července 2010 na zimním stadionu. Vystoupí celá řada revivalových skupin.

21.05.2010: Dopravu
v kutnohorské městské části Kaňk v pátek v podvečer zkomplikovala autonehoda. Před zraky přihlížejících "domorodců" tam vyhasl jeden život, další dva cestující automobilu, který narazil do stromu, vyprošťovali záchranáři.

19.05.2010: "Závodní" svíčková
podle receptu Josefa Straky v zábavném pořadu Václava Wendy Veselého "Vaříme v Mozaice" chutnala i nejmenším divákům. Vaření v květnovém termínu ale tentokrát dopadlo naruby: Moderoval a vařil sám moderátor Václav Wendy Veselý se svým asistentem Danielem Dvořákem a občas jim pomohl trenér cyklistiky Josef Straka. Jeho svěřenkyně - Mistryně republiky Markéta Drahovzalová, vítězka kutnohorského závodu Českého poháru horských kol - bohužel nepřijela. Přítomným divákům byl alespoň představen sekt se značkou Markéta z kutnohorských vinic, i s ochutnávkou.

15.05.2010: Nové CD
Sexe up Call(ing) kapela BezDozoru v sobotu pokřtila v kutnohorském hudebním klubu Česká 1. Jako předkapela se představila osvědčená banda Formace. Fotky Lukáše Bečána najdete zde.

15.05.2010: K cyklistickým
závodům v Kutné Hoře neodmyslitelně patří i doprovodný program. Letos program zahájili mažoretky Srdíčko z Kolína a domácí folk rocková skupina Formace. Po jejich vystoupení přišel na podium popletený klaun Ruda, který svým vystoupením zaujal nejmenší návštěvníky. Další kapelou, která se na podiu u Barbory představila, byla skupina Vesper. Kulturní zamračené odpoledne zakončil Slávek Janda a jeho Banda. Vystoupení jeho skupiny bylo příjemnou tečkou za doprovodným programem letošních horských kol v Kutné Hoře. Poděkování patří městu Kutná Hora a úřadu Středočeského kraje, který poskytl příspěvek z fondu hejtmana MUDr. Davida Ratha.


reklama

FC Zenit Čáslav

Stránky www.svoboda.info jsou oficiálním mediálním partnerem fotbalového klubu FC Zenit Čáslav.

Kuželky
Fotky nejen z kutnohorského florbalu a kuželek najdete na stránkách Jiřího Halfara www.halfar.foto24.cz Informace z dění v kuželkářském oddíle Sparty Kutná Hora, včetně výsledků, hledejte na www.kuzelkykh.iprostor.cz

Vyhledávač

Hledáte někoho na fotce? Zkuste tento vyhledávač:

Hledat v galerii:


Zajímavosti
Umíte parkovat? Vyzkoušíme vás! Hru najdete zde. Ovládá se šipkami.

Umíte plácat mouchy? :) Vyzkoušejte zde.

Zahraj si na hrobníka. Mačkáním pravé šipky rozjeď auto a těsně před hřbitovní zdí zmáčkni mezerník. Hra je zde.

Vyzkoušejte si penaltový rozstřel na fotbalovém mistrovstí Evropy: zde.

Umíte chodit z hospody? :) Vyzkoušejte zde.

Hlavní menu
 Hlavní stránka
 Zpravodajství
 Sport
 K zamyšlení
 Volný čas
 Kultura
 SOUTĚŽE MISS
 KRIMI
 Nevážně
 Pro ženy
 Městská policie

Galerie
Hlavní stránka galerie

 banner
 Ostatní sporty
 Městské hry
 Soutěže Miss
 Lední hokej
 Basketbal
 Fotbal
 ilustrace
 Házená
 Discobar Jáma
 Všední život
 Cyklistika
 Florbal
 Futsal

RSS
Kanál RSS najdete zde.

HLAVNÍ ZPRÁVA
Vážení návštěvníci zpravodajského portálu svoboda.info,
těší nás Vaše důvěra, kterou dokazuje stále se zvyšující zájem a stoupající návštěvnost svoboda.info, proto jsme se rozhodli zvýšit komfort uživatelům. V nejbližší době zde najdete webové stránky s novým, moderním designem, mnoha novými funkcemi a rozšířeným zpravodajstvím. Věříme, že budete s novou podobou webu spokojeni. Tým profesionálů udělá vše proto, abyste se rádi na zpravodajský portál svoboda.info vraceli.

reklama

Reklama

reklama

Reklama
pic

Reklama
#

Reklama

reklama

reklama
ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)

V roce 2005 stránky www.svoboda.info navštívilo
61746 jedinečných browzdalů.

V roce 2006 stránky www.svoboda.info navštívilo
110561 jedinečných browzdalů.

V roce 2007 stránky www.svoboda.info navštívilo
172680 jedinečných browzdalů.

V roce 2008 stránky www.svoboda.info navštívilo
223569 jedinečných browzdalů.

V roce 2009 stránky www.svoboda.info navštívilo
241175 jedinečných browzdalů.

Od 1. ledna 2010 na tento web zavítalo
jedinečných browzdalů.

Povinné ručení sazby 2009

Kutná Hora

Sparta Kutná Hora
Muži Sparty Kutná Hora 2009 - 2010, postup do krajského přeboru:

Pozvánka

Reklama

Zpravodaje OFS
Zpravodaje OFS Kutná Hora najdete zde.

Programy zápasů
Muži:
II. liga
I. A třída - skupina B
I. B třída - skupina D
Okresní přebor
III. třída
IV. třída - skupina A
IV. třída - skupina B

Dorost:
Divize C - starší
Divize C - mladší
Krajský přebor - starší
Krajský přebor - mladší
I. A třída - sk. C
Okresní přebor - sk. A
Okresní přebor - sk. B

Žáci:
Divize C - starší
Divize C - mladší
Krajský přebor - starší
Krajský přebor - mladší
I. A třída - sk. C - starší
I. A třída - sk. C - mladší
Okresní přebor sk. A - starší
Okresní přebor sk. B - starší
Okresní přebor - mladší

Přípravky:
Starší - sk. A
Starší - sk. B
Mladší


Reklama

Pozvánka
Restaurace Na Vidláku - otevřeno v úterý až pátek od 18 hod., sobota až neděle od 11 hod. Červenec až srpen každý den od 11 hod. "Všechny zveme na dobré jídlo, pití a zábavu," zve nový provozovatel Dominik Jelínek.

Pozvánka
Fotky ze zkoušky divadelní hry "Charleyova teta", kterou uvedou ochotníci Sokola Paběnice, najdete zde.

Nábor

Pozvánka

Pozvánka

Pozvánka

Registr firem

Sháníte řemeslníka? Hledejte:

Facebook
Profil René Svoboda na Facebooku

Práce
Herna bar Barborka III. příjme servírku. Požadujeme - dva roky praxe v pohostinství, doporučení z předešlého zaměstnání, výpis z rejstříku trestů, seriozní jednání, příjemné vystupování k hostům.
Nabízíme - dobré platové podmínky, bonus za kvalitu.
Kontakt - tel.736766514, email jelinek.dom@seznam.cz.


Inzeráty

Web-kamery


PartneřiMiss Kutnohorska

Soutěž Miss Kutnohorska 2007

Doporučujeme
Skupina Rybičky 48
Internetové stránky fotbalového oddílu TJ Star Tupadly
Internetové stránky fotbalového oddílu Sokola Nové Dvory
Internetové stránky beach volejbalu v Kutné Hoře
Internetové stránky kutnohorského florbalu
Internetové stránky fotalového klubu Viktoria Sedlec
Internetové stránky fotalového klubu Sokol Kaňk
Internetové stránky chotusického fotbalu
Internetové stránky zručského fotbalu
Web o kutnohorském hokeji
Čáslav, Kutná Hora a okolí - informace, kultura, inzerce, katalog firem
Fotky a články Michala Pavlíka
Kutnohorský klub Sluníčko
Spartak Transpa Žleby
Soča Suchdol
Statistická data různých soutěží v souborech .txt

Kulturní programy

Divadla:
Tylovo divadlo K. Hora
Dusíkovo divadlo Čáslav

Kina:
Kino Svět K. Hora
Kino M. Formana Čáslav
Kino 99 Kolín

Kluby:
Klub ALFA K. Hora


Informace

Fotbalovou statistiku najdete zde. Divize - I. B třída je aktuální v úterý.

Všechny fotografie, které najdete na těchto stránkách, jsou upraveny pro potřeby internetu. Pro tisk žádejte originál.

Redakční systém byl vytvořen na základě systému phprs.

Kontakt: René Svoboda
rene.svoboda@seznam.cz tel: +420607779452
ICQ: 108-761-581


Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728